HORSE ASSISTED EDUCATION – to innowacyjna metoda rozwoju
dla każdego człowieka pragnącego sukcesu osobistego i biznesowego.

Programy rozwojowe prowadzone przez nas według sprawdzonej, niebywale skutecznej koncepcji HAE dają głęboko kotwiczące się doświadczenie i poprzez zmianę dotychczasowych przekonań inicjują pożądane zmiany postaw i działań. Proste zadania w przestrzeni z końmi (nie związane z jazdą konną) – angażują jednocześnie wszystkie zmysły, emocje i intuicję, umożliwiając całkowicie integralny rozwój.

Końscy Trenerzy

Tutaj konie są współtrenerami, to one dają informację zwrotną dotyczącą Twoich emocji, postaw, efektywności komunikacji i skuteczności podejmowanych działań. Całkowicie bezinteresownie pokażą Ci, CO musisz zmienić, aby odnieść SUKCES w relacjach zawodowych i osobistych.

Nasze warsztaty  dostosowujemy do potrzeb danego zespołu, rodziny, człowieka. Uczestnicy uczą się tego, czego w danym momencie najbardziej potrzebują i na co są aktualnie gotowi. Konie uczą przede wszystkim spójności postaw i zachowań , odpowiedzialności za swoje działanie, zdrowej relacji i współpracy opartej na szacunku i dobrowolności, kreatywności, empatii i pewności siebie podbudowanej świadomością własnych mocnych i słabych stron.

Metoda oddziałuje bardzo głęboko, wkracza zarówno w świadomość jak i podświadomość uczestników zajęć.
Zainicjowane zmiany zachodzą jeszcze długie tygodnie po zakończeniu warsztatów.