Zobacz co u nas nowego - aktualizacja co tydzień!

Napisz do nas!

XI HUBERTUS (`2005)


Hubertus - największe święto koniarzy - to impreza organizowana przez nas zgodnie z tradycją w sobotę najbliższą 3 listopada. W tym roku był to piękny, ciepły i pogodny 5 listopada. Zaprosiliśmy na nią jak zwykle okoliczne stajnie oraz znajomych i przyjaciół.

Lisem jak co roku była Elżbieta Szaflicka, poraz drugi na naszym Tango. Ela jest doskonała w tej roli, pogoń trwała 40 min, a trwałaby dalej, gdyby Tanguś miał lepszą kondycję!:)))

Królem Polowania została Natalia Akus (czyli Bunia, jak ją nazywają znajomi) na klaczy Samba. Lis i Król Polowania są z Kieźlin/k Olsztyna.

Uczestnczyło 20 koni - kierzbuńskich oraz przyjezdnych - z Kierźlin i Bałd. Wśród koni kierzbuńskich był m.in. dzielny Billi - pod Karoliną Moździarą, która świetnie sobie na nim radziła!:) Swój pierwszy Hubertus przeżył Erotyk (pod Rogalem). Co prawda przewrócił się podczas skoku przez rów, ale Rogal była z niego bardzo zadowolona. Na Alfredzie jechał Prezes WM-Zw Jeździeckiego, Janusz Michalski, który wraz z Karoliną pełnił obowiązki KontrMastra. Wśród gości na tzw. wozie nie zabrakło m.in. naszych obozowiczek!:)))
Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia:

FOTOREPORTAŻ 2005

Przygotowania w domu, na hipodromie - sprawdzanie czystości i prawidłowości przygotowania koni:

Wesoły wóz z "nie jeźdźcami", oczekiwanie na trasie crossu, spotkanie z jeźdźcami

Migawki z pogoni za lisem, dekoracja Królowej Polowania

Prezentacja uczestników na koniach przed rundą honorową

Migawki z wykupywania fantów

A potem była... - Impreza!!!

a więc do przyszłego roku!!!

NEWSLETTER